Restaurace U šneka - Komárov u Hořovic

Speciality ze šneků.

Subsribe to our newsletter

Please subscribe to our newsletter to recive the latest news and offers about our products. Your e-mail address will not be revealed to anyone.

Rezervace na +420 702 070 506 nebo u-sneka@seznam.cz

O nás

Naše restaurace „U Šneka“ neskrývá pod svým názvem jakoukoliv slovní nadsázku, nýbrž opravdovou nabídku šnečích specialit na několik způsobů. Podávaní šneci se chovají na soukromé farmě Tmaň, která se nachází v oblasti Český kras.


Šneky v naší restauraci pro Vás připraví kuchaři, kteří byli proškoleni v renomované restauraci v Itálii jménem ,,Lumaca”, což je italský název pro šneka.

V naší nabídce máme šneky na burgunský způsob s ochuceným máslem na několik způsobů. Dále jsme se rozhodli pro úpravu s těstovinou, kde jsme použili sušená rajčata, hříbky a šalotku. Na závěr bychom Vám rádi doporučili náš šnečí špíz s bylinkovou omáčkou, kde se šneci zabalení ve slanině podávají na jehle proložené cuketou, cibulí a paprikou.


Od prosince 2013 je vám k dispozici salonek, ve kterém je možné udělat tabuli až pro 25 osob. Hodí se na pořádání školních srazů, firemních posezení, menších svateb nebo rodinných oslav.
Login